http://www.print-studio.cz/razitka
 
Rychlé vyhledávání

Facebook
Sdílet

Navigace: Razítka ve Zlíně -> Obchodní a záruční podmínky

Obchodní a záruční podmínky

 

Potvrzení objednávky

Po úspěšném dokončení Vašeho nákupu Vám bude doručen e-mail s kopií objednávky a do druhého pracovního dne Vám, v případě razítek s vlastním otiskem, zašleme na uvedený email návrh, resp. návrhy otisků Vámi objednaných razítek. V případě že podklady pro výrobu (logo, obrázek, nesrozumitelný popis otisku) nesplňují správné technické parametry (viz sekce „Jak nakupovat“) vyžádáme si jejich opakované zaslání s popisem správných technických parametrů. Po potvrzení návrhu Vám zpravidla do dvou pracovních dnů zašleme objednané zboží. Vzhledem k individuální výrobě polymerů není možné s jistotou zaručit danou lhůtu. Avšak v případě, že bude nutná delší doba k doručení, budeme Vás neprodleně kontaktovat a dohodneme s Vámi přesný termín a podmínky dodání zboží. V případě objednávky razítka s pevně daným otiskem (datumová razítka, razítka k vlastnímu sestavení textu, apod.) email s návrhem nezasíláme.

Grafické práce

Příprava podkladů pro výrobu polymeru jsou zdarma. Přípava podkladů obsahuje zalomení textu a umístění loga/obrázku, případně vytvoření jednoduché grafiky. Je-li Vámi zaslaná představa otisku neurčitá, nebo o to přímo požádáte, připravíme pro Vás několik návrhů. Polymer do výroby odesíláme VŽDY až po schválení tiskových podkladů. V případě větší náročnosti přípavy otisku si vyhrazujeme právo účtovat si cenu přípravy zvlášť. Jedná se především o vytvoření/překreslení loga, vizualizace/křivkování obrázku apod. O nutnosti provedení těchto víceprací Vás vždy budeme informovat předem a jejich cena je individuální.

Záruční doba

Na dodané zboží poskytujeme záruku 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na výrobní a materiálové vady. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku (použití nevhodných barev do polštářků, nepřiměřené síly a zásahu do konstrukce razítka), nesprávnou manipulací a nesprávným skladováním. Záruka se nevztahuje také na vypotřebování polštářku užíváním. Zboží při převzetí zásilkovou službou vždy pečlivě zkontrolujte, poškozené či jinak znehodnocené balíky reklamujte přímo u dopravce.

Způsob platby a doručení

Zboží zasíláme balíkem na dobírku prostřednictvím České pošty. Cena poštovného je Kč 80,- vč. DPH. Balné se neúčtuje. Při objednávce nad Kč 1500,- vč. DPH je poštovné zdarma. Při osobním odběru je nutné si předem domluvit přesný čas vyzvednutí zboží. Pro předejití případných platebních komplikací si při placení připravte přesnou částku.

Zrušení objednávky

Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku v následujících případech:

  • v případě výrazné změny ceny zboží
  • v případě dlouhodobé nedostupnosti nebo ukončení výroby zboží
  • v případě několikanásobného opakovaného zaslání nesprávných podkladů pro výrobu polymeru (např. nepoužitelné logo)

Pokud takový případ nastane, budeme Vás ihned kontaktovat emailem nebo telefonicky a domluvíme se na dalším postupu.

Vrácení zboží

V souladu se zákonem 367/2000 Sb. můžete zboží do 14 dnů od obdržení vrátit na adresu provozovatele objednané zboží za následujících podmínek:

  • zboží musí být vráceno v původním a neporušeném obalu spolu s daňovým dokladem (fakturou)
  • zboží nesmí jevit známky opotřebení
  • částka za poštovné a za výrobu polymeru vč. víceprací je nevratná.

Zboží pošlete na naši adresu (ne dobírkou!). Důvod vrácení zboží nemusíte sdělovat. Po zkontrolování zboží Vám přijde oznámení, zda bude Vaší žádosti o vrácení zboží vyhověno. V případě přijetí vráceného zboží zpět Vám peníze zašleme bankovním převodem do 30-ti dnů.

Nevyzvednutí zboží

V případě nevyzvednutí zboží do 1 měsíce od závazného potvrzení objednávky se objednavatel, v souladu se zákonem 367/2000 Sb., zavazuje uhradit nevratné náklady s výrobou razítkového štočku a případné vícepráce.

 

 


A | A
Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.